Andrea Hrašková

„Už len tým, že lepšie porozumieme sami sebe, môžeme vo svojom živote veľa zlepšiť.“ Rozumiem modernému štýlu súčasného života, kedy sú na nás kladené čoraz vyššie nároky a zvyšuje sa tlak na náš výkon a výsledky, čo môže spôsobiť zmenu nálady, únavu, úzkostné prežívanie,… Zameriavam sa na pozitívne stránky osobnosti a na odhalenie potenciálu, ktorý je mnohokrát v ľuďoch skrytý. Spoločne odhalíme Vaše pozitívne vlastnosti a schopnosti, ktoré môžete aktívne využiť v bežnom živote. Pomôžem Vám zorientovať sa v ňom a spolu nájdeme cestu k efektívnemu fungovaniu v živote, či k zmierneniu negatívneho prežívania, napr. úzkosti, depresívneho ladenia, nespokojnosti, neistoty,… Spolu budeme pracovať na tom, aby sme docielili Vašu čo najväčšiu spokojnosť s využitím Vášho osobného potenciálu pre ľahšie zvládanie rôznych životných situácii.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Komárnická 16955/11, 821 03 Bratislava

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DiagnostikaLGBTQIA+LGBTQIA+ allyNeuropsychológiaOsobnostný potenciálPozitívna psychológiaPsychická záťažÚzkosťZmeny nálady

Prístup

Využívam metódy neuropsychológie, schématerapie a nového prístupu pozitívnej psychológie, ktorá skúma oblasti života človeka, ktoré zvyšujú prežívanie šťastia a spokojnosti. Prijímam klienta presne takého, aký je. Pomocou metód neuropsychológie sa zameriavam na vzťah medzi jednotlivými funkciami častí mozgu, ktorých činnosť súvisí s našim každodenným správaním a vnímaním.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia
  • Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave, Lekárska fakulta – v atestácii z klinickej psychológie
  • Klinická Neuropsychológia – Institut postgraduálního vzdělávaní ve zdravotnictví v Prahe (2020-súčasnosť)
  • Slovenský inštitút schématerapie (2020-súčasnosť)

Vyjadrenia

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*