Zuzana Pjeczková Repková

„Spomenúť si na niečo je niekedy najlepším spôsobom ako na to zabudnúť“ — Alfréd Adler
Začínala som ako psychologička na internetovej poradni pre mladých ľudí, ktorým som bola nápomocná pri rôznych náročných situáciách. Neskôr som pracovala ako psychologička na UPSVaR-e, kde som nadobudla rozličné skúsenosti pri práci s jednotlivcom, deťmi a s rodinou. Som absolventkou dlhodobého výcviku v Adlerovskom poradenstve.
Klienti prinášajú rôzne životné príbehy, aby som im čo najlepšie porozumela, snažím sa „obuť si topánky klienta a kráčať s ním“.

Cenník sedení

Individuálne sedenie: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Zuzana poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

ArteterapiaDepresiaLGBTQIA+ allyOsobný rozvojRodičovské zručnostiSnyStresÚzkosťVzťahyZvládanie životných situácií

Prístup

Pracujem ako psychologička v Adlerovskom poradenstve, čo znamená, že pri svojej práci s klientom využívam rôzne techniky, ktoré sú mi nápomocné pri porozumení životného štýlu jedinca. Často sa pýtam na informácie z detstva, pretože verím, že to čo má zásadný vplyv na náš život – sú rozhodnutia, ktoré sme spravili do veku 10 rokov.

Vzdelanie

– Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave – jednoodborová psychológia
– krátkodobé worshopy deti a rodina
– dlhodobé vzdelávanie v adlerovskom poradenstve (individuálna psychológia)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.