Slavomíra Trebuňáková

Pri svojej práci sa často stretávam s presvedčením, že človek, ktorý nezvláda svoje trápenia sám, zlyhal. Takáto myšlienka ma vždy zamrzí, pretože keď nás bolí zub, nenapadne nám „Ale veď to prejde, to mám len také zlé obdobie, ten zub bolieť prestane“. Bez váhania zodvihneme telefón a poradíme sa s odborníkom. Zvyšovanie povedomia o duševnom zdraví považujem za veľmi dôležité vo svojej každodennej práci, pretože požiadať o pomocnú ruku je znakom sily a odvahy, nie zlyhania. Každý z nás je z času na čas na strane toho, kto o pomoc žiada.

Cenník sedení

Indivuduálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Alejová 2, 040 11 Košice

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Kariérne smerovanieLGBTQIA+Osobný rozvojSebapoznanieŠportová psychológiaStresÚzkosťVzťahy

Prístup

Systemický prístup, ktorý pri svojej práci využívam, považuje klienta za experta na svoj život a s týmto predpokladom sa úplne stotožňujem. Pracujem s jedinečnosťou klienta a rovnako aj s jeho jedinečnými riešeniami. Dôveru medzi klientom a odborníkom považujem za kľúčovú pri realizácií želaných zmien v živote.

Vzdelanie

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.