Veronika Pružinská

Veronika sa počas svojej doterajšej praxe venovala detským i dospelým klientom. Jej srdcovou záležitosťou sa za posledné tri roky stala hlavne problematika spánku. Či už ide o deti alebo o dospelých, spánok je jedna zo základných potrieb, ktoré musíme mať naplnené, aby sme vedeli optimálne fungovať. Pri práci s klientom sa zameriava hlavne na vytvorenie bezpečného prostredia, v ktorom môže klient voľne a bez predsudkov vyjadriť svoje myšlienky a emócie. Okrem spánku sa venuje aj problematike rodičovstva, stresu a úzkosti, osobného rozvoja a LGBTQIA+.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min
Intenzívne: 50€ / 90 min

Skúsenosti

Adresa​

Veronika poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+LGBTQIA+ allyOsobný rozvojRodičovstvoSpánokStresÚzkosťVyhorenie

Prístup

Pri sedeniach je pre mňa dôležité vytvoriť prostredie, v ktorom klient môže otvorene zdieľať svoje problémy. Dôraz kladiem na individualitu každého klienta a v rozhovore ho sprevádzam k identifikácii ako príčin, tak i možných riešení na ceste k spokojnejšiemu životu a sebaprijatiu.

Vzdelanie

  • Psychológia, Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva, UKF Nitra (2010)
  • Certifikácia spánkového poradcu, Baby Sleep Consultant Training Ltd. (2019)
  • Certifikácia Sleep Science Coach – Spencer Institute (2021)
    Certifikácia Stress Management Coach – Spencer Institute (2022)
  • Rôzne workshopy a školenia z problematiky poradenskej práce s deťmi a dospelými (2010-2022)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.