Tereza Valachová

Čím viac pracujem s klientmi, tým väčšiu úctu a rešpekt mám k ľudskej individualite a jedinečnosti. Na človeka nahliadam ako na bytosť, ktorá sa neustále mení a ktorú je teda možné aj neustále spoznávať. Naša duša, naše prežívanie, vie byť v istých životných obdobiach pekný hlavolam, či bludisko, v ktorom keď blúdime dlho, môžeme pociťovať frustráciu a veľkú únavu. Sama dobre viem, aké oslobodzujúce a prínosné vie byť, keď k nám niekto do toho bludiska príde a má chuť nájsť odtiaľ cestu spoločne s nami. Ja psychológiu a teda aj svoju terapeutickú prácu vnímam presne takto. Baví ma pristúpiť ku klientovi do jeho bludiska a sprevádzať ho na ceste von. Nie je dôležité sa však ponáhľať, ale s láskavým prístupom k sebe samému vytrvať.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Tereza poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaLGBTQIA+ allyNáročné životné situácieProblémy vo vzťahochPsychosomatikaSebahodnotaSebaláskaSebarozvojSpoluzávislosťStresÚzkosťVzťah k vlastnému teluZmysel života

Prístup

Som frekventantkou psychoterapeutického výcviku v procesorientovanej psychológii a prvky tohto prístupu využívam aj vo svojej práci. Môj prístup sa zameriava najmä na to, aby človeku pomohol cítiť sa viac celistvo. Verím, že dianie v našich životoch nie je náhoda a skúmanie týchto procesov nám môže pomôcť porozumieť sebe aj iným.

Vzdelanie

  • 2014 – 2019 – Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre Jednoodborová psychológia
  • 2017 – Akreditované vzdelávanie psychologická a sociálna pomoc v krízových situáciách prostredníctvom internetu (IPčko)
  • 2018 – Akreditované vzdelávanie online krízová intervencia (IPčko)
  • 2014 – 2022 – Viaceré víkendové semináre na tému sny, práca s terapeutickými kartami, práca s telesnými symptómami, muzikoterapia
  • 2021 – súčasnosť – Frekventantka dlhodobého psychoterapeutického výcviku v proces-orientovanej psychológii (POPI – Slovakia)

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*