Soňa Krnáčová

Rozhodnutie stať sa psychologičkou sa u mňa zrodilo síce už dávno, no cesta k psychoterapii bola kľukatá. Vďaka tomu som však našla prístup, ktorým nie len pracujem ale aj žijem. Humanistický smer do ktorého patrí rogeriánsky prístup PCA pomáha ľuďom spoznávať ich vnútro a porozumieť vlastnému prežívaniu a potrebám. Na základe vlastnej skúsenosti som pochopila aký je v terapii dôležitý kvalitný vzťah a vytváranie podmienok, kde sa klient cíti prijímaný, dôveruje procesu a postupom času čoraz viac aj sám sebe a svojim rozhodnutiam. To je cesta k plnohodnotnému a naplnenému životu. V mojej práci verím v silu každého človeka k naplneniu jeho potenciálu. Ako psychologička pracujem pod supervíziou klinických psychológov a psychoterapeutov.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Náročné životné situácieOsobný rozvojSebapoznanieSmútenieStrata blízkehoStresÚzkosťVzťahy

Prístup

Prístup zameraný na človeka (PCA) spolu s terapiou zameranou na klienta (CCT) stavia na silnom rešpekte k človeku a vo viere k jeho schopnostiam a aktuálnym potrebám. V takto vytvorenom kvalitnom vzťahu si človek môže zažiť slobodu a svojím tempom sa rozvíjať smerom, ktorý je pre neho tým správnym. Učí sa poznať a prijať samého seba takého akým je.

Vzdelanie

  • Magisterské vzdelanie v odbore jednoodborová psychológia, FSVaZ UKF Nitra
  • Dlhodobý psychoterapeutický výcvik Poradenstvo a psychoterapia zameraná na klienta, Český institut PCA Brno. Základná a supervízna časť.

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.