Radka Balková Ligušová

Na úvod by som rada napísala pár viet o sebe. Už od detstva som mala túžbu pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli v rôznych životných situáciách, alebo zápasia vo svojom živote s náročnými vecami. Vo svojom živote som si prešla ťažkými životnými situáciami a preto pokladám za jednu z mojich najvýraznejších vlastností empatiu. Tento môj sen dnes môžem žiť a som za to veľmi vďačná. Uvedomujem si, že žijeme v dobe, ktorá je plná stresu a z každej strany počúvame a vidíme veľa negatívneho a tak pod paľbou týchto všetkých správ prepadneme strachu, napätiu či panike. Myslím si, že je dôležité vedieť si vytvárať a udržiavať pozitívne emócie, spomienky, či skúsenosti, ktoré vedia byť pre nás veľmi dobrým zdrojom energie v ťažkých chvíľach.

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 50 min
Intenzívne: 45€ / 90 min
Príplatok za víkend: 5€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Radka poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaDospievanieNáročné životné situáciePanická poruchaPráca s emóciamiPrekonanie strachovPsychická záťažPsychosomatikaSebapoznanieStrachStrata zmyslu životaStresSuicidálne myšlienkyÚzkosťZvládanie životných situácií

Prístup

Naratívna terapia pracuje so životným príbehom človeka, ktorý sa úzko spája s jeho identitou. Sila životného príbehu spôsobuje, že daný problémový dominantný príbeh je sformovaný negatívnymi posolstvami a len ťažko pripúšťa iné, pozitívnejšie významy a príbehy. Tento druh terapie vníma ľudí ako expertov na ich problémy.

Vzdelanie

  • 2018 – Prešovská univerzita v Prešove, jednoodborová psychológia, II. stupeň vysokoškolského štúdia
  • 2022 – Ročný výcvik v naratívnej terapii (120 hodín) – Inštitút pre systematickú skúsenosť v Košiciach

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.