Peter Gubiš

Nároky dnešnej doby môžu dať človeku s jeho originálnou osobnosťou zabrať. Občas sa stane, že je toho na človeka veľa, zacyklí sa v snahách pomôcť si a môže tak nadobudnúť pocit, že ostal celkom bezmocný. Terapia ponúka priestor na bezpečné zdieľanie hlbších pocitov a myšlienok čím prirodzene prehlbuje porozumenie samému sebe. Práve v hĺbke ľudského prežívania sa môžu nachádzať korene bolesti, ktoré človek prežíva a trápia ho aj dnes. Rozpoznanie našich koreňov a ich akceptácia môže viesť k slobodnejšiemu a nezávislejšiemu pohľadu na seba a uvoľniť tak vnútorné napätie, ktoré spôsobuje bolesť a bráni slobode. Človek má so sebou vzťah, a nech je akýkoľvek, veľa od toho, ako si seba pamätá a rozumie si, závisí.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min
Intenzívne: 50€ / 90 min

Skúsenosti

Adresa

 

Osobné stretnutia prebiehajú v centre Salvus, Komárnická 11, 82103 Bratislava. Zvoňte na zvonček v pravom dolnom rohu, centrum je na 1. poschodí.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Komplikovaný rozchodLGBTIQ+SebapoznanieÚzkosťVnútorné konfliktyVzťah so sebouVzťahy

Prístup

S klientmi sa pokúšame nájsť odpovede, ktoré pre nich ostávajú skryté alebo zablokované pod mocou bolestivých spomienok, zážitkov alebo presvedčení. Práve vďaka chápajúcemu a bezpečnému priestoru môžu klienti voľne rozprávať ich prirodzeným tempom, čo nám ponúka možnosť zachytiť ich hlbšie prežívanie a uvoľniť tak niečo, čo má potenciál spôsobiť zmenu.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – Psychológia
  • Výcvik v Psychoanalytickej Psychoterapii, SSPAP – Prebieha
  • Pracujem pod profesionálnou supervíziou

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.