Peter Gubiš

Základ našej nepohody je previazaný s tým, ako si rozumieme. Rozumieť si, znamená byť v súlade so sebou, byť si vedomí a cítiť ľahkosť toho, čo nám je osobne prirodzené. Rozhovory s láskou k tejto prirodzenosti a pravde majú potenciál odhaliť hlbšie pocity, myšlienky a postoje, ktoré v sebe máme. To nám umožňuje nahliadať na naše vnútorné prežívanie s väčším pochopením a potenciálom prepojiť sa so sebou samým a tým, čo je pre nás v živote dôležité. Môže to pripomínať cestu do sveta snov, predstáv a vnútorných obrazov, ktoré v sebe nesú odkazy nás samých. Takáto cesta vyžaduje odvahu a pocit bezpečia, ktorý je pre odkrývanie nevyhnutný. Uvedomenie a náhľad má však potenciál oslobodiť a uvoľniť tak od nepochopenia smerom k prirodzenému a plynulému bytiu.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min
Individual in English: 45€ / 50 min
Intenzívne: 50€ / 90 min

Skúsenosti

Adresa​

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+ allyOsobnostný rastRozchodSebapoznanieVnútorné konflikty

Prístup

Centrálnou hodnotou prístupu je láska k pravde. S klientmi sa pokúšame nájsť odpovede, ktoré môžu byť pre nich skryté niekde v nevedomom usporiadaní. Vo voľnom toku slov je možné nachádzať práve tieto skryté časti nás, ktoré môžu byť kľúčové. Pri svojej práci uvažujem psychoanalytickým spôsobom.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – Psychológia
  • Výcvik v Psychoanalytickej Psychoterapii, SSPAP – Prebieha
  • Slovenská Zdravotnícka Univerzita – Klinická psychológia – v atestácií, pozastavené
  • Pracujem pod profesionálnou supervíziou

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.