Profilova fotka Peter Gubis

Peter Gubiš

Témy

Komplikovaný rozchodSebapoznanieSebasúcitÚzkosťVnútorné konfliktyVzťah so sebouVzťahy

Cenník sedení

Individuálne sedenie: 30€ / 60 min
Intenzívne sedenie: 40€ / 90 min

Adresa

O Petrovi

Nároky dnešnej doby môžu dať človeku zabrať, najmä keď si so sebou nesie ťažký batoh z minulosti. Občas sa stane, že je toho na človeka veľa, zacyklí sa v snahách pomôcť si a môže tak nadobudnúť pocit, že si so sebou nevie dať rady. Terapia ponúka priestor na bezpečné zdieľanie hlbších pocitov a myšlienok, a môže tak prehĺbiť vaše porozumenie samému sebe. Počas rozhovorov sa môžeme pozrieť na neprebádané stránky vašej skúsenosti a pomôcť vám tak rozhodnúť sa pre vás slobodnejšie. Človek má so sebou vzťah, a nech je akýkoľvek, veľa od tohto vzťahu závisí. Chcem vám pomôcť vybudovať si toto spojenie otvorenejšie a úprimnejšie, viac smerom k sebe.

Prístup

Filozofia prístupu vyviera z terapie zameranej na súcit, ktorá na ľudskú skúsenosť hľadí bez viny a chápe kontext okolností, o ktorých človek nerozhoduje. To môže človeku pomôcť vidieť aj tie stránky jeho bolesti, ktoré doteraz nevidel alebo nechcel vidieť. Základom je prijímajúci postoj voči skúsenosti tak, ako prichádza a plynie.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – Psychológia
  • Krátky výcvik v Terapií zameranej na súcit – Londýn
  • Pracujem pod profesionálnou supervíziou

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na "Rezervuj" budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.