Natália Városiová

V oblasti psychologického poradenstva Natália pracuje už 9 rokov. Venovala sa témam ako psychológia nadania, kariérové poradenstvo, poradenstvo pre rodičov a terapia vzťahu rodič- dieťa. Taktiež sa venovala realizácii programu a víkendových pobytov pre rodiny s deťmi so špecifickými potrebami. Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania v kariérovom poradenstve pre pracovníkov v školskom systéme.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 60 min

Skúsenosti

Adresa​

Natália poskytuje sedenia pre dospelých online alebo na Bottovej 2/A, 811 09 Bratislava.

Sedenia pre deti a dospievajúcich sú poskytované len osobne na Púchovskej 8, 831 06 Bratislava.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Kariérne smerovanieOsobný rozvojRodičovské zručnostiTerapia hrouWell-being

Prístup

Vo svojej práci využíva na človeka orientovaný prístup (PCA), ktorý je založený na dôvere v potenciál a schopnosti každého človeka objaviť v sebe zdroje a nájsť vlastné riešenia, vrátane detí. S mladšími deťmi pracuje formou nedirektívnej terapie hrou, ktorá umožňuje deťom vyjadrovať svoje potreby, túžby, želania im prirodzeným spôsobom, prostredníctvom hry. Tieto princípy odovzdáva rodičom v tréningoch rodičovských zručností, keď sa rozhodnú pomôcť svojim deťom prekonať náročné obdobie, alebo im lepšie porozumieť. V kariérovom poradenstve využíva najmä zážitkové metódy inšpirované Thomasom Dienerom a procesorientovanou psychológiou.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia
  • PCA výcvik – Brno (sebaskúsenostná časť)
  • Vzdelávanie v terapii hrou – Bratislava
  • Vzdelávanie vo filiálnej terapii – Bratislava

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*