Natália Varosiová

V oblasti psychologického poradenstva Natália pracuje už 9 rokov. Venovala sa témam ako psychológia nadania, kariérové poradenstvo, poradenstvo pre rodičov a terapia vzťahu rodič- dieťa. Taktiež sa venovala realizácii programu a víkendových pobytov pre rodiny s deťmi so špecifickými potrebami. Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania v kariérovom poradenstve pre pracovníkov v školskom systéme.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 60 min
Pre deti a dospievajúcich: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa

Natália poskytuje sedenia pre dospelých online alebo na Bottovej 2/A, 811 09 Bratislava.

Sedenia pre deti a dospievajúcich sú poskytované len osobne na Púchovskej 8, 831 06 Bratislava.

Témy

Kariérne smerovanieOsobnostný rozvojRodičovské zručnostiTerapia hrouWell-being

Prístup

Vo svojej práci využíva na človeka orientovaný prístup (PCA), ktorý je založený na dôvere v potenciál a schopnosti každého človeka objaviť v sebe zdroje a nájsť vlastné riešenia, vrátane detí. S mladšími deťmi pracuje formou nedirektívnej terapie hrou, ktorá umožňuje deťom vyjadrovať svoje potreby, túžby, želania im prirodzeným spôsobom, prostredníctvom hry. Tieto princípy odovzdáva rodičom v tréningoch rodičovských zručností, keď sa rozhodnú pomôcť svojim deťom prekonať náročné obdobie, alebo im lepšie porozumieť. V kariérovom poradenstve využíva najmä zážitkové metódy inšpirované Thomasom Dienerom a procesorientovanou psychológiou.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia
  • PCA výcvik – Brno (sebaskúsenostná časť)
  • Vzdelávanie v terapii hrou – Bratislava
  • Vzdelávanie vo filiálnej terapii – Bratislava

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.