Natália Macková

Nie je ľahké hovoriť o tom, čo nás naozaj trápi. Je k tomu potrebná dôvera a odvaha spraviť prvý krok. Natália vám pomôže nazrieť stránky osobnosti, ktoré nám nie sú prístupné priamo. Voľný tok slov, obrazov, myšlienok, snov, opakujúcich sa vzťahových vzorcov, či situácií, pomáha pochopiť vnútorný svet klienta. Cieľom je uvedomiť si všetko, čo nie je vedomé. Byť schopný vyjadriť slovami, všetky svoje pocity, myšlienky, fantázie. Je to cesta do sveta človeka, ktorá pripomína cestu do sveta tieňov, kde hľadáme stratenú časť duše. Snažíme sa spoločne o to, aby sme naše bolestivé emócie vytiahli z tieňa na svetlo, takže ich vplyv slabne a ustáva. Niektoré tieto uvedomenia sú šokujúce. Pravda o sebe je však nevyhnutná pre rozvoj osobnosti a slobody.

Cenník sedení

Individuálne: 50€ / 50 min
Intenzívne: 80€ / 100 min

Skúsenosti

Adresa​

Sabinovská 8, 821 02 Bratislava

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+ allyPsychopatologické poruchyPsychosomatikaSexuálne poruchyStrachÚzkosťVnútorné konflikty

Prístup

Sedenia prebiehajú formou konverzačnej psychoterapie. Natália dáva klientom priestor čo najpodrobnejšie rozprávať o svojom živote. Nahliadnutím do klientovho sveta a zvedomením si rôznych aspektov a toho čo sa okolo nás deje, môžeme začať náš život meniť. S dôverou, ktorá je základom terapeutického procesu.

Vzdelanie

  • Slovenská zdravotnícka Univerzita – psychológia
  • Klinická špecializácia – v atestácii
  • Inštitút aplikovanej psychoanalýzy Praha IAPSA – 5 ročná skúsenosť, v supervízii
  • Prebiehajúce vzdelávanie v neuropsycholoógii, Praha

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.