Michal Murárik

Michal je celoživotný športovec. Po absolvovaní štúdia psychológie a športu rozširoval svoj záber na poli marketingového výskumu a neskôr dlhé roky pôsobil v oblasti vzdelávania a rozvoja manažmentu v medzinárodnej spoločnosti. Vďaka výnimočnej kombinácii svojho vzdelania pôsobí už od roku 2011 aj ako športový psychológ a psychoterapeut. Pracuje tiež ako pracovný psychológ, kouč a konzultant a venuje sa aj rozvoju manažérskych zručností, zvládaniu stresu, zvyšovaniu motivácie, výberu zamestnancov a koučingu. Zameriava sa na vzťahové a pracovné problémy, vyhorenie a stres, prekonávanie životných a pracovných kríz. Pracuje aj v oblasti psychológie športu so športovcami, rodičmi a trénermi.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 60 min
Intenzívne: 60€ / 90 min
Párové: 60€ / 75 min

Skúsenosti

Adresa

Témy

DiagnostikaKariérne smerovanieKomunikáciaOsobnostný rozvojŠportová psychológiaStresVyhorenieVzťahy

Prístup

Môj prístup vystihuje najmä ľudskosť a autenticita, keďže som v prvom rade človekom a až potom terapeutom. Pozerám sa na každého človeka ako na špecifickú osobnosť, ktorá potrebuje individuálny prístup a riešenie. Pracujem na riešenie orientovaným prístupom vychádzajúceho zo Solution focused brief therapy, ktorý hľadá užitočné riešenia pre klienta.

Vzdelanie

  • FTVŠ UK – Regenerácia
  • FiF UK – Psychológia
  • Systemický inštitút – Psychoterepautický výcvik

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.