Lucia Kačmár

Som psychológ so špecializáciou v oblasti klinická psychológia a praxou nie len v klinickej sfére (ambulancia klinickej psychológie), ale i v oblasti pracovnej psychológie (spolupráca na projektoch rozvoja a výberu zamestnancov pre viaceré významné spoločnosti na Slovensku). V praxi sa zameriavam na témy spojené s osobným rozvojom, sprevádzanie ťažkými životnými udalosťami, porozumením sebe samému a zlepšeniu kvality života. Každý z nás sa môže v živote ocitnúť v situáciách, s ktorými si sám nedokáže pomôcť, sú mu nepríjemné alebo ho neprimerane vyčerpávajú. Podstatnou súčasťou našich stretnutí je nájsť cestu k sebe, k svojim zdrojom a kompetenciám, ktoré náš život dokážu urobiť krajším.

Cenník sedení

Individuálne: 45€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Lucia poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

KomunikáciaKoučingNáročné životné situácieNezdravý postoj k jedluPrekonanie strachovSebapoznanieStresÚzkosťVzťahy

Prístup

Vychádzam z princípov KBT – “nie veci samy, ale naša mienka o veciach je dôvodom nášho znepokojenia”. Niekedy je ťažké rozpoznať svoje negatívne myslenie, niekedy možno dokážeme spoznať len to, že niečo v našom živote nefunguje.Kognitívna terapia je nastavená tak, aby nám v našom myslení pomohla rozpoznať negatívne vzorce a objaviť tie zdravšie.

Vzdelanie

  • Magisterský titul – jednoodborová psychológia Filozofická fakulta, Prešov
  • Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave – špecializácia z klinickej psychológie
  • 3 roky frekventantka výcviku v KBT

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.