Lucia Dodeková

Povolanie psychologičky je pre mňa poslaním. Uvedomujem si akou neodmysliteľnou súčasťou môjho života sa psychológia stala. Veľkú časť svojho voľného času venujem vzdelávaniu – čítaniu, návšteve rôznych seminárov – nie preto lebo musím, ale pretože chcem. Baví a teší ma to a v neposlednom rade si tam viem aj oddýchnuť :) Rada hľadám a čerpám nové informácie a prístupy, ktoré môžem využiť vo vlastnej praxi. Vo svojej profesijnej kariére mám skúsenosti s prácou s klientmi s poruchami autistického spektra, s dospelou klientelou, s poradenstvom pre seniorov a v posledných 2 rokoch aj s prácou s deťmi a mladistvými. Som frekventantka dlhodobého psychoterapeutického výcviku v analytickej psychológií a pracujem pod supervíziou.

Cenník sedení

Individuálne: 32€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Vojtecha Spanyola 1754/45, 010 01 Žilina

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Bezpečné rodičovstvoDetské poradenstvoKomplikovaný rozchodKrízaNáročné životné situácieOdpustenieOsobný rozvojPráca s emóciamiPsychické zraneniaPsychosomatikaRelaxáciaSmútenieStrata blízkehoStrata zmyslu životaVnútorné konfliktyVyhorenieVzťahy

Prístup

Vo svojom prístupe považujem za najdôležitejšie bezpečné a prijímajúce prostredie, ktoré nám pomáha v budovaní terapeutického vzťahu. Verím, že s pocitom istoty a prijatia sa objavuje dôvera – nielen tá v terapeuta, ale najmä dôvera klienta v neho samého a jeho vlastné schopnosti.

Vzdelanie

  • 2011-2013 – magisterské štúdium psychológie (Filozofická fakulta, Univerzita Komenského)
  • od 2014 – trvá – psychoterapeutický výcvik v analytickej psychológií (Česká společnosť pro analytickou psychologii, Brno)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.