Lenka Sarnecká

Pracujem ako klinická psychologička 7 rokov na psychiatrickom oddelení a zároveň poskytujem psychologické poradenstvo aj v ambulancii. Pracujem s adolescentmi a dospelými. Počas svojej praxe som bola sprievodcom a podporným bodom pre mnohých mojich klientov v procese uzdravovania. S veľkou úctou a pokorou pristupujem ku každému klientovi a jeho problémom. Všetky ťažkosti sú rovnako dôležité. Na našich sedeniach empaticky súcitím, som vedome prítomná a vnímam Vás a Vaše potreby. Terapeutické sedenia vnímam ako proces uzdravovania, liečenia a rastu. Občas je to bolestné, občas je to trpko úsmevné ale na konci čaká odmena vo forme poznania, oslobodenia, rovnováhy. Vždy, keď rastie môj klient, rastiem aj ja.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Svätokrížske námestie 236/12, 965 01 Žiar nad Hronom

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaHnevKariéraKlinická psychológiaKoučingLGBTQIA+ allyNáročné životné situácieOsobný rozvojPrekonanie strachovRelaxáciaSebarozvojSexuálne poruchyStrachÚzkosťVnútorné konfliktyVyhorenie

Prístup

Vo svojom prístupe vychádzam predovšetkým zo systemického prístupu. Verím, že všetky potrebné odpovede sú ukryté vo Vás. Neradím, neurčujem témy rozhovorov. Prinášam svoje autentické Ja, empatiu a vedomú pozornosť. Občas využívam pri práci aj humor. Sprevádzam vás a pomáham otvoriť si myseľ a pozrieť sa na svoje problémy aj z inej perspektívy.

Vzdelanie

  • Vysokoškolské vzdelanie II.stupňa, jednoodborová psychológia UMB v B.Bystrici a UKF v Nitre (2010-2015)
  • Špecializačné štúdium v klinickej psychológií (2018- 2021)
  • Porozumenie emóciám prostredníctvom arteterapie (2018)
  • Manažment pozitívnych a negatívnych emócií (2017)
  • Porozumenie traume a disociácií cez neurobiológiu a vzťahovú väzbu (2020)
  • Systemický rozhovor (2021)
  • Life Coaching (2020-2021)
  • Práca s vnútornými bariérami (2021)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.