Lenka Čechová

Volám sa Lenka Čechová, pracujem ako psychologička cez 7 rokov, začínala som ako psychológ na ambulancii klinickej psychológie, a pokračovala v Univerzitnej nemocnici Bratislava. Aktuálne som na rodičovskej dovolenke so synčekom, podporné psychologické sedenia realizujem aj toho času.

Cenník sedení

Individuálne: 50€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Lenka poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Bezpečné rodičovstvoKomplikovaný rozchodOsobnostný potenciálPráca s emóciamiPsychická záťažPsychosomatikaRodičovské zručnostiRodičovstvoSebadôveraStrata blízkehoStrata zmyslu životaTehotenstvo a popôrodné obdobieZmeny náladyZomieranieZvládanie životných situácií

Prístup

Gestalt psychoterapeutický prístup sa zameriava na situáciu tu a teraz, na prehlbovanie uvedomení klienta, čo môže napomôcť v identifikovaní zaužívaných vzorcov v jeho správaní, ktoré sú už toho času neefektívne a bránia v plnohodnotnom prežívaní spokojného života.

Vzdelanie

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.