Kristína Šumská

Už od útleho veku som chcela aby sa ľudia okolo mňa cítili šťastní a spokojní. Počúvala som, že ľudia majú rôzne problémy a ja som im vždy chcela pomôcť aby sa v tom cítili lepšie a tak nejako sa začala moja cesta. Už počas školy sa mi podarilo praxovať na psychiatrií, kde som sa veľa naučila, pracovala som 2 roky aj s aktívnymi užívateľmi drog, kde som uchopila aj tému závislosti, ktorej sa primárne venujem doteraz. Okrem toho sa však v ambulancií stretávam s rôznymi témami, ktoré prinášajú moji pacienti/klienti. Počas pandémie som pôsobila aj v nemocnici, kde som riešila hlavne tému smrti a strachu z nej spojenú s ochorením COVID 19. “Je okej, nebyť okej” a ja vám rada pomôžem prijať to, naučiť sa s tým žiť a cítiť sa lepšie :)

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 30 min
Individuálne: 35€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Kristína poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DiagnostikaKariérne smerovanieNáročné životné situácieOdpustenieOsobný rozvojPráca s emóciamiRelaxáciaSamotaSebadôveraSnySpánokStresVzťahyZávislostiZvládanie životných situácií

Prístup

Môj prístup ku klientovi/pacientovi sa vždy snaží prispôsobovať jeho potrebám.

Vzdelanie

  • 2016-2021 – štúdium psychológie, Univerzita Komenského, Bratislava
  • 2022 – štúdium klinickej psychológie, Univerzita Komenského, Bratislava
  • 2023 – výcvik v schématerapii

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.