Kristína Bašová

Som klinická psychologička a pri svojej práci rada pozorujem, ako sa mojím klientom darí vďaka terapii žiť lepší život. Moja práca ma vďaka tomu baví a každým klientom sa neprestávam diviť, koľko sily sa v nás skrýva, ak túžime po zmene. Rada túto silu pomáham objavovať každému klientovi. Zároveň som milovníčka relaxačných aj mindfulness techník, ktoré uplatňujem v osobnom živote aj pri práci s klientmi. Mám skúsenosti s dospelými, ale aj s deťmi, dospievajúcimi a rodinami. V pracovnej oblasti si najviac cením skúsenosti, ktoré som nazbierala pri práci s deťmi s rôznymi neurovývinovými poruchami. Kvalitu svojej práce získavam a udržiavam pravidelnou supervíziou.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Kristína poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

ADHDAutizmusDospievanieDuševné poruchyPsychosomatikaRodičovstvoStres

Prístup

Nech je naša situácia akokoľvek náročná, stále sú prítomné aj zdroje, ktoré nám pomáhajú danú situáciu zvládnuť a žiť plnší život. Každý z nás má tieto zdroje, ale nie vždy sme si ich vedomí. Nebudem vaším radcom a nebudem vám hovoriť, čo máte so svojím problémom robiť, ale budem váš sprievodca pri objavovaní vášho jedinečného riešenia.

Vzdelanie

  • 2016-2022: Atestácia z klinickej psychológie: Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
  • 2010-2015: Jednoodborová psychológia: Prešovská univerzita
  • od roku 2017: Terapeutka v systemickom výcviku Dalet
  • 2018-2018: Na dieťa zameraná terapia hrou, Play Therapy Institute
  • 2019-2021: Rorschach metóda
  • 2018-trvá: Psychologická vývojová diagnostika

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.