Judita Majerová

K psychoterapii ma priviedla cesta vlastného sebaspoznávania a sebarozvoja. Verím, že každý človek si zaslúži dostať bezpečný priestor, kde môže slobodne, bez hodnotenia a vlastným tempom skúmať to, čo prežíva a čo cíti. Priestor, kde si môže liečiť zranenia, objavovať kým skutočne je a rásť v smere, ktorý on sám potrebuje. Vo svojej psychologickej praxi sa snažím takýto priestor ponúkať. Venujem sa najmä témam sebarozvoja, sebavedomia, vzťahov, rodovo podmieneného násilia, ale aj krízovej intervencii. V živote sa snažím byť vnímavým a láskavým človekom. Balans hľadám v joge a mindfulness prístupe – vedomím bytím v prítomnosti.

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 50 min
Intenzívne: 50€ / 90 min

Skúsenosti

Adresa​

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

KrízaOsobný rozvojRodovo podmienené násilieSebapoznanieSebavedomieVzťahy

Prístup

Prístup zameraný na človeka (PCA) alebo “rogeriánska psychoterapia” je nedirektívny smer, ktorý stavia na bezpodmienečnom prijímaní, empatických reakciách a autenticite terapeuta. Ten svojím postojom ku klientovi vytvára takú formu vzťahu, kde sa klient môže slobodne rozvíjať smerom, ktorý on sám považuje za zmysluplný.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia
  • PCA výcvik – Brno (2022 – 2027)
  • Vzdelávanie vo vzťahovej väzbe – Bratislava
  • Krízová intervencia – Bratislava

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.