Elena Lisá

Mám prax v poradenstve, pracovnej a organizačnej psychológii. 20 rokov sa venujem psychológii ľudskej osobnosti a tomu, čo je možné v osobnosti človeka zmeniť a čomu sa treba vhodne prispôsobiť. Práve teraz som v poradenskom výcviku Adlerovskej individuálnej psychológie životného štýlu. Verím vede, keď hovorí, že neuroplasticita mozgu je neobmedzená vekom a preto viem, že človek môže svoj život zmeniť kedykoľvek, keď sa rozhodne nenechať to len tak. Čomu som sa venovala viac do hĺbky? Sú to témy ľudskej osobnosti a prirodzenosti, kariéry, motivácie, angažovanosti a spokojnosti, zvládania stresu a záťaže, psychologického bezpečia a medziľudských vzťahov, osobnému rozvoju v ťažkých životných situáciách.

Cenník sedení

Individuálne: 70€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Elena poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

AutizmusDiagnostikaEmočná stabilitaKariéraKoučingMotiváciaNáročné životné situácieOsobnostný potenciálPrácaSamotaSebapoznanieStrata zmyslu životaVyhorenieWell-beingŽivotné ciele

Prístup

Bude mi cťou sprevádzať Vás, keď si chcete priniesť do života viac radosti, dobrých ľudí a dobrých vecí. Ak sa Vám zdá, že sa Vám stále opakujú tie isté otravné veci a že stretávate “tých istých” ľudí dookola. Keď si chcete vybrať dobrú kariéru a lepšie sa rozhodovať. Alebo keď potrebujete len trochu ľudského uvoľnenia, pochopenia a podpory.

Vzdelanie

  • od 2022 – trvá – výcvik v Adlerovskej psychológii
  • 2010: doc. v odbore sociálna psychológia a psychológia práce na FSEV UK v Bratislave
  • 2006: PhD. v odbore sociálna psychológia, na FF TU v Trnave
  • 2001: Mgr. v odbore psychológia, na FF TU v Trnave

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.