Bianca Hudzovičová

Som presvedčená, že terapia pomáha na ceste za lepším, autentickejším životom. Veľa rozhodnutí a reakcií je riadených z nevedomia. Potom sa stáva, že sa opakovane ocitáme v situáciách, v ktorých nám je ťažko. Pociťujeme úzkosť, stres či zažívame depresiu. Spoločne prostredníctvom rozhovoru postupne zvedomíme emócie a vzroce, ktoré vám už neslúžia. Doterajšie skúsenosti nás formovali a odrážajú sa aj v našich súčasných vzťahoch a životných situáciách, preto je dôležité venovať im pozornosť. Účinok terapie je priamo úmerný práci klienta na sebe samom. Každá myšlienka či pocit je bezpodmienečne prijatý. Terapeut nesúdi ani nedáva rady, som tu pre vás, aby som vám pomohla na vašej ceste sebapoznania, ktorá vám umožní žiť plnohodnotný život.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Sabinovská 8, 821 02 Bratislava

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaKrízaPsychosomatikaSebarozvojSexualitaStresÚzkosťVnútorné konfliktyVzťahy

Prístup

Psychoanalytická terapia pomáha získať vhľad do vášho prežívania a života ako takého. Vďaka terapii je možné odkryť vnútorné konflikty a pomocou osvetlenia minulosti pochopiť problémy a ťažkosti prejavúce sa v súčasnosti. Prostredníctvom uvoľnenia potlačených emócií uľavuje od psychickej bolesti.Hlavnou metódou je psychoanalytický rozhovor.

Vzdelanie

  • Magisterské štúdium – jednoodborová psychológia, PEVŠ, Bratislava
  • IAPSA (Institut aplikované psychoanalýzy) – prebiehajúci výcvik
  • Krízová intervencia, Modrý anjel Bratislava – prebiehajúci výcvik
  • Terapia Cesta od Brandon Bays
  • Intenzívny kurz práce s terapeutickými kartami

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*