Alžbeta Kajanková

Väčšinou sa cítime tak, akým spôsobom myslíme. Každý človek má schopnosť tvoriť myšlienky, pocity a správanie, ktoré mu počas života pomáhajú cítiť sa lepšie, ako aj také, ktoré mu každý deň sťažujú. Mojou prácou je pomôcť Vám nájsť a spoznať tieto procesy, ich fungovanie a našou spoločnou prácou bude budovať a hľadať spôsoby ako sa cítiť lepšie. Počas svojej praxe sa stretávam s viacerými témami, ktoré si klienti prinášajú a na ktorých úspešne pracujeme aby sa cítili lepšie a sebavedomejšie.

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Alžbeta poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaKariéraKariérne smerovanieSebarozvojStresTraumaÚzkosťVzťahy

Prístup

Poskytujem psychologické sedenia a aktuálne som v psychoterapeutickom výcviku v metóde Kognitívno – behaviorálnej terapie. Mojím cieľom je vytvoriť pre klienta prostredie, v ktorom sa bude cítiť dostatočne v bezpečí na to, aby sme spolu mohli analyzovať problém a hľadať vhodné riešenia na jeho zníženie alebo odstránenie.

Vzdelanie

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.