Katarína Andrejková

Som psychologička a pri svojej práci využívam psychoanalytický prístup. Ten ponúka možnosť nazrieť hlbšie do seba, objaviť v nevedomí to, čo má skrytú a zároveň skutočnú moc nad naším prežívaním. V úprimnom rozhovore sa dostávame spolu s klientom k rozkrývaniu jeho hlboko vžitých nevedomých predstáv, myšlienok či fantázií o sebe, jeho živote a okolitom svete, spojených s nezriedka silným emočným nábojom. Ich nahliadnutie a prepracovanie spojené s novým porozumením, prináša úľavu od aktuálneho emočného trápenia a vedie k uvoľneniu doteraz blokovanej životnej energie. Celý proces vedie k hlbšiemu a pravdivejšiemu poznaniu seba samého, v kontexte vlastnej minulosti a prítomnosti, čo je potom stavebným kameňom pozitívnych zmien v budúcnosti.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Osobný rozvojSexualitaSmútenieStrachStresÚzkosťVnútorné konflikty

Prístup

Základom mojej práce je rozhovor v dôvernej a bezpečnej atmosfére, smerujúci k rozvoju osobnosti, skrz prácu s nevedomím. Zmyslom sedení je pomôcť človeku stať sa slobodnejším, zrelším, psychicky odolnejším, schopným riadiť svoj život vedomejšie podľa vlastných predstáv a túžob.

Vzdelanie

  • UK Ružomberok – Bc psychológia (2009 – 2012)
  • UKF Nitra – Mgr psychológia (2012 – 2014)
  • Inštitút aplikovanej psychoanalýzy Praha IAPSA – sebaskúsenosť (2017 – súčasnosť, plánované ukončenie v máji), pracujem pod supervíziou
  • UK Praha – kurz psycholog ve zdravotnictví (2020 – 2021)

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*