Barbora Jacková

Rešpektujem individualitu každého človeka a rada skúmam motívy ľudského konania. Ku každému aj bezvýznamnému počinu nás vedie rada myšlienok, túžob, emócií. Myslím, že je dôležié aspoň nahliadnuť do tejto spleti, aby sme sa v budúcnsti vedeli a mohli rozhodovať o čosi zrelšie, konať o trošku viac v súlade s tým, ako sa cítime a čo nás vedie k spokojnosti. Zároveň vnímam človeka ako jedinečnú bytosť a verím, že každý je sám expertom na svoj život. Univerzálne riešenia jednoducho neexistujú.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Barbora poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Emočná stabilitaHnevLGBTQIA+LGBTQIA+ allyOsobný rozvojPoruchy osobnostiPráca s emóciamiPráca s ľuďmi po výkone trestuPráca s páchateľmi trestnej činnostiRodovo podmienené násilieSebapoznanieSexualitaSnyStresTýranie a domáce násilieVzťah so sebouVzťahyZávislosti

Prístup

Som frekventantkou výcviku v procesorientovanej psychoterapii. Procesová práca ma zaujala aj preto, že vníma človeka ako celok, s jeho prijatými aj neprijatými časťami a vníma potenciál k zmene, ktorý so sebou nesú aj nepríjemné či náročné zážitky. Zároveň používa metaforu rieky, u človeka podporuje smer, ktorým má tendenciu prirodzene plynúť.

Vzdelanie

  • 2012 – 2018 – Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, psychológia
  • máj 2022 – Kurz 10 aspektov rozvoja vlasnej osobnosti (Norway grants)
  • 2021 – súčasnosť – Frekventantka dlhodobého psychoterapeutického výcviku v proces-orientovanej psychológii

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.