Anna Pittnerová

Mám šesťročnú prax ako psychologička, pracovala som a pracujem s témami ako sú komplikované vzťahy s rodičmi/v rodine, úzkosť a depresia ale aj domáce násilie. Venujem sa aj deťom a tínedžerom, aj LGBT+, mám skúsenosti s témami, ako sú problémy v škole, v správaní, vo vzťahu s rodičmi, súrodencami, spolužiakmi, či kamarátmi. Mám skúsenosti aj s ťažkými témami, ako je napr. sebapoškodzovanie, či narušený vzťah s rodičmi, takisto aj so zanedbávaním, či týraním zo strany rodičov. Pracujem aj s celou rodinou.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Košická 52, 821 08 Bratislava

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaDetské poradenstvoDospievanieLGBTQIA+MarginalizáciaPráca s emóciamiRodičovské zručnostiRodovo podmienené násilieStigmaStresTerapia hrouTraumaTýranie a domáce násilieÚzkosťVýchova a vzdelávanie detí

Prístup

Pracujem v duchu rogeriánskeho poradenstva, mám absolvovaný výcvik v terapii hrou a filiálnej terapii. Aktuálne čakám na otvorenie dlhodobého rogeriánskeho výcviku na Slovensku. Pokiaľ ide o sedenia pre dieťa tak je ideálne najprv absolvovať prvé stretnutie iba s rodičmi.

Vzdelanie

  • 2011 – 2016: Jednoodborová psychológia
  • 2017 – 2018: Terapia hrou, Inštitút terapie hrou
  • 2018 – 2019: Filiálna terapia, Inštitút terapie hrou

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.