Anna Hubčíková

,,Keď niečo funguje, rob toho viac. Keď niečo nefunguje, niečo zmeň. Neopravuj, čo nie je pokazené.“ Verím, že v každom človeku sa nachádza skrytá sila a odpovede na dôležité životné otázky a situácie. Predpokladám, že práve Vy ste expertom na svoj život. V tejto expertíze Vás s nadšením sprevádzam. Spoločne smerujeme k Vašej želanej budúcnosti, k tomu, o čom snívate, čo si prajete vo svojom živote. V terapii zažijete pozorné vypočutie, veľkú dávku prijatia, pocit nádeje. Získate efektívnu podporu pri tvorivom rozvíjaní riešenia, ktoré je jedinečne šité na mieru práve Vám. Uvidíte nové možnosti, alternatívy, ktoré ste doposiaľ nevideli. Nájdete odhodlanie naštartovať to, po čom najviac túžite a vykročíte vpred k lepším zajtrajškom.

Cenník sedení

Individuálne: 36€ / 50 min
Párové: 72€ / 90 min

Skúsenosti

Adresa​

Anna poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

KoučingLGBTQIA+ allyOsobný rozvojPartnerská komunikáciaRodičovstvoSebapoznanieVzťahyWell-being

Prístup

Používam Na riešenie orientovaný prístup. Namiesto detailnej analýzy príčin problémov, detailne skúmame možnosti a zdroje pre pozitívne zmeny vo Vašom živote. Skúmanie príčin problému väčšinou nehovorí nič o jeho riešení. Namiesto nekončiacich terapeutických stretnutí sa zameriavame na to, aby ste čo najskôr prestali potrebovať pomoc terapeuta.

Vzdelanie

  • Dlhodobý výcvik Solution Focus – komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení – Dalet, Olomouc (2021 – súčasnosť)
  • Umění dialogu: seznámení se základy mediačných a facilitačních technik zaměřených na řešení – Dalet, Olomouc (2021)
  • Krátkodobý výcvik Solution Focused Approach – Inštitút vzdelávania a psychológie, Žilina (2019-2020)
  • Workshopy a školenia – komunikácia, osobnostný rozvoj, práca s motiváciou, koučing (2015 – 2022)
  • Magisterské vzdelanie jednoodborová psychológia – UCM Trnava (2016-2018)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.