Anna Hubčíková

Svoju odbornú pozornosť pri práci s klientom orientujem na prehliadané momenty, kedy bol odvážny, darilo sa mu, našiel silu ísť ďalej. Prax ukazuje, že si lepšie pamätáme nepríjemné zážitky. Príjemné berieme ako samozrejmosť, nevenujeme im až takú pozornosť. Keď sa v myšlienkach vraciame do ťaživých situácií veľakrát si neuvedomujeme ako sme ich zvládli. Spolu s klientom sa sústreďujeme na jeho vnútornú silu, odhaľovanie zvládnutia náročností, nachádzame okamihy zmeny. Baví ma byť súčasťou určitej krátkej etapy života klienta a spoločne s ním pracovať na najlepšej verzii jeho života. Ako psychologička som ,,nástrojom” pre klienta. V perfektnej kondícii a životnej harmónii sa udržiavam yogou, funkčnou hudbou, každodennou vďačnosťou.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa

Anna poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

KoučingOsobný rozvojSebapoznanieVzťahyWell-being

Prístup

Používam znalosti psychologického prístupu ,,Solution Focused Approach”, v preklade ,,Prístup orientovaný na riešenie “. Cítite sa unavení z problémov? Radi by ste konečne na ne našli riešenia? Pozývam Vás do rozhovoru, kde s pomocou netradičných otázok vytvoríme spoločný projekt, nájdeme Vaše smerovanie a odštartujeme to, po čom najviac túžite.

Vzdelanie

  • Dlhodobý výcvik Solution Focus – komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení – Dalet, Olomouc (2021 – súčasnosť)
  • Umění dialogu: seznámení se základy mediačných a facilitačních technik zaměřených na řešení – Dalet, Olomouc (2021)
  • Krátkodobý výcvik Solution Focused Approach – Inštitút vzdelávania a psychológie, Žilina (2019-2020)
  • Workshopy a školenia – komunikácia, osobnostný rozvoj, práca s motiváciou, koučing (2015 – 2022)
  • Magisterské vzdelanie jednoodborová psychológia – UCM Trnava (2016-2018)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.