Alexandra Martinská

Ako psychoterapeut a poradenský psychológ pracujúci pod supervíziou, sa s radosťou hlásim k „rogeriánskym psychoterapeutom“. Princípy prístupu zameraného na človeka, silno rezonujú s mojim pohľadom na svet a na ľudí v ňom, či už sú to rodina a kamaráti, alebo klienti, či kolegovia. Verím, že každý z nás má v sebe potenciál, prežívať svoj život ako naplňujúci, len ho potrebuje objaviť. V úzkom kontakte so svojimi klientami a blízkymi osobami, si každý deň overujem, že byť sám sebou a žiť svoj život slobodne, je možné, iba ak nám niekto umožní zažiť si bezpečný vzťah, ktorý je zároveň liečivý. Vo svojej práci s deťmi a dospelými, staviam na takomto vzťahu, v ktorom sa opieram o svoju autenticitu, empatické počúvanie a bezpodmienečné prijatie.

Cenník sedení

Individuálne: 50€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Alexandra poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaSebarozvojStrata zmyslu životaSuicidálne myšlienkyÚzkosťVyhorenieZomieranie

Prístup

Na klienta zameraná terapia (CCT) a Prístup zameraný na človeka (PCA), je nielen pracovným nástrojom terapeuta, ale aj spôsobom jeho vlastného bytia. Počas psychoterapeutického procesu terapeut vytvára také vzťahové podmienky, v ktorých klient môže bezpečne a bez hodnotenia objavovať to, kým skutočne je a rozvíjať sa v smere, aký on sám potrebuje.

Vzdelanie

  • Magisterské štúdium – Jednoodborová psychológia, FSVaZ, UKF, Nitra
  • Supervízna časť – Poradenstvo a psychoterapia zameraná na klienta, PCA Inštitút Brno
  • Základná časť – Poradenstvo a psychoterapia zameraná na klienta, PCA Inštitút, Brno

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.