Skús si sedenie so psychológom úplne zadarmo.

Na počesť Svetového dňa zdravia sme pre teba 7. apríla pripravili celý deň 20-minútových sedení s našimi psychológmi, úplne zadarmo.

Prečo je duševné zdravie dôležité?

Duševné ťažkosti často sprevádzajú psychosomatické príznaky, napríklad vysoký krvný tlak alebo znížená imunita. Známym faktom je aj to, že ľudia s dlhodobou fyzickou chorobou zažívajú duševné ťažkosti ako úzkosť alebo depresiu. Podľa WHO naše duševné zdravie tvorí až 13 % všetkých zdravotných záťaží na náš život.

Vyzývame ťa teda – staraj sa oň rovnako ako o to fyzické.

Ako mi 20-minútové sedenie môže pomôcť?

V tvojich dvadsiatich minútach budeš mať možnosť vidieť ako vyzerá konverzácia so psychológom, cítiť ako môžu vyzerať prvé minúty terapie, ochutnať aké to je zdieľať svoj pocit a byť vypočutý/á. Na záver sa spolu s psychológom môžete dohodnúť na tvojich ďalších krokoch k sebe.

Ako sa zaregistrujem?

Vyber si psychológa
Detailné profily nájdeš v sekcii Psychológovia.
Vyber si čas
Zvoľ si čas sedenia, ktorý ti vyhovuje.
Zaregistruj sa
Daj psychológovi vedieť, ako chceš využiť svojich 20 minút.

Po registrácii ti príde potvrdzujúci e-mail s pozvánkou na online sedenie. Tam sa už len uvoľni sa a uži si čas, ktorý je len a len pre teba. Všetky rezervácie sa dajú zrušiť najneskôr 48h pred sedením.

VŠETKY SKÚŠOBNÉ SEDENIA SÚ UŽ OBSADENÉ.

Rezervácia skúšobného sedenia

Čo mám robiť, ak už nie je miesto?

Chceli by sme aby čo najviac z vás malo šancu terapiu vyskúšať! Ak je tvoj preferovaný čas 20 minútového sedenia už plný, budeme radi ak sa pridáš na čakačku, a my ti dáme vedieť najneskôr 24 hodín pred sedením ak sa uvoľní miesto.

Okrem toho môžeš sledovať našu stránku, kde vo štvrtok 7. apríla 2022 o 20:00 zverejníme promo kód na 20%-nú zľavu na prvé sedenie, ktorý bude platný do polnoci v nedeľu 10. apríla 2022.