Veronika Šemberová

Verím, že terapia pomáha ľudom lepšie pochopiť samého seba a zlepšiť tak kvalitu svojho života v rôznych oblastiach. V terapii sa snažím pozorovať a porozumieť životnej ceste svojho klienta a pomôcť mu nadobudnúť náhľad na svoju aktuálnu situáciu v súvislosti s minulosťou. Klient sa v terapii môže naučiť zručnosti, ktoré mu pomôžu v zvládaní náročných situácií a zároveň rozpozná nefunkčné stratégie zvládania a vzorce správania, ktoré sa počas života naučil a už mu viac neslúžia. Klientova motivácia hrá veľkú rolu na terapeutickej ceste a preto tie najväčšie zmeny prichádzajú až vtedy, keď sa človek odhodlá na sebe pracovať. Mojou úlohou nie je súdiť ani dávať rady. Mojou úlohou je byť tu pre vás bez ohľadu na to, čo sa vo vás deje.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min
Príplatok za víkend: 5€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Osobné stretnutia prebiehajú na dvoch rôznych miestach:

  • v pondelky, utorky a stredy do 12:00 na Narcisovej 5, 821 01 Bratislava
  • v zvyšné časy v psychologickom centre Salvus, Komárnická 11, 821 03 Bratislava. Zvoňte na zvonček v pravom dolnom rohu, centrum je na 1. poschodí.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaEmočná stabilitaNáročné životné situáciePsychosomatikaSebapoznanieSebarozvojStresÚzkosťVnútorné konfliktyVzťahy

Prístup

Psychoanalytická psychoterapia pomáha klientovi získať potrebný vhľad do svojej minulosti a lepšie porozumieť svojej súčasnosti. Terapeut vedie klienta k tomu, aby bol schopný lepšie porozumieť samému sebe a svojim vnútorným konfliktom. Hlavnou metódou je psychoanalytický rozhovor.

Vzdelanie

  • Magisterské štúdium – jednoodborová psychológia, PEVŠ, Bratislava
  • Absolventka akreditovaného výcviku v koučingu, Power Coaching
  • IAPSA (Institut aplikované psychoanalýzy) – v psychoterapeutickom výcviku (od 2019)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.