Stanislava Kováčová

Témy

LGBTQ+Náboženské otázkyNáročné životné situáciePráca alebo štúdiumSebapoznanieVýchova a vzdelávanie detíVzťahy

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 60 min

Adresa

Stanislava poskytuje sedenia len online.

O Stanislave

K psychoterapii ma priviedla moja vlastná cesta spoznávania samej seba, v priebehu ktorej som vymenila “život na autopilota” za “život v kontakte s vlastným prežívaním”. Som presvedčená o tom, že každý človek je odborníkom na svoj vlastný životný príbeh. Ako terapeutka sprevádzam klientov pri objavovaní ich jedinečnej cesty. Ponúkam bezpečný a príjmajúci priestor. Snažím sa o to, aby bolo každé jedno stretnutie pre klientov v čo najväčšej miere užitočné a pomáhajúce. Terapiu poskytujem v slovenskom a anglickom jazyku.

Prístup

V práci využívam postmoderný spôsob premýšľania, ktorý mi umožňuje nenasledovať len jednu školu, ale dáva mi slobodu k vytváraniu vlastného terapeutického prístupu podľa potrieb klientov. Základnou pracovnou metódou v postmoderne je poctivá sebareflexia.

Vzdelanie

  • Masarykova univerzita v Brne – psychológia (2008-2013)
  • Terapie v postmoderně – psychoterapeutický výcvik, Gaudia, Praha (2020-2025)
  • Študijné a výskumné pobyty na zahraničných univerzitách – Fínsko, USA, Holandsko, Irán

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na "Rezervuj" budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.