Stanislava Kováčová

K psychoterapii ma priviedla moja vlastná cesta spoznávania samej seba, v priebehu ktorej som vymenila “život na autopilota” za “život v kontakte s vlastným prežívaním”. Som presvedčená o tom, že každý človek je odborníkom na svoj vlastný životný príbeh. Ako terapeutka sprevádzam klientov pri objavovaní ich jedinečnej cesty. Ponúkam bezpečný a príjmajúci priestor. Snažím sa o to, aby bolo každé jedno stretnutie pre klientov v čo najväčšej miere užitočné a pomáhajúce. Terapiu poskytujem v slovenskom a anglickom jazyku.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 60 min

Skúsenosti

Adresa​

Stanislava poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+LGBTQIA+ allyNáboženské otázkyNáročné životné situáciePráca alebo štúdiumSebapoznanieVýchova a vzdelávanie detíVzťahy

Prístup

V práci využívam postmoderný spôsob premýšľania, ktorý mi umožňuje nenasledovať len jednu školu, ale dáva mi slobodu k vytváraniu vlastného terapeutického prístupu podľa potrieb klientov. Základnou pracovnou metódou v postmoderne je poctivá sebareflexia. Pomocou otázok sa s klientmi dostávame bližšie k ich potrebám, želaniam, hodnotám, ktoré sú častokrát ukryté pod pokrievkou komplexnosti situácie.

Vzdelanie

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.