Simona Ščepánková

Som psychologička, no hlavne som človek. Poznám ten pocit, keď sa cítime zamotaní a som presvedčená, že nám vtedy padne vhod, keď máme s kým zdieľať svoje prežívanie. Niekedy môže ísť o konkrétnu oblasť, inokedy môžete cítit potrebu zmeny alebo chcete zlepšiť kvalitu svojho života. Myslím si, že kľúčom je sebapoznanie, teda vnímanie a skúmanie seba. Ak stále viac a dosť dobre poznáme sami seba, potom sa nám ľahšie žije. No keď o sebe rozmýšľame len vo svojej hlave, často sa to podobá skôr na spŕšku sebakritiky. Terapeutický rozhovor je iný, je to presné pomenovávanie toho, čo sa deje, je to hľadanie svojej pravdy, liečenie svojej duše. Je to zdieľanie svojho prežívania pri niekom, kto vás naozaj počúva. A to pomáha.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min
Intenzívne: 50€ / 80 min

Skúsenosti

Adresa​

Letná 390/1, 831 03 Bratislava

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

KomunikáciaNáročné životné situáciePartnerské vzťahySebapoznanieStrachStresÚzkosťVzťahy

Prístup

Predpokladom pre našu spoluprácu bude najmä to, či sa nám podarí vytvoriť si dobrý vzťah a teda prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne a bezpečne. Ak áno, tak môžeme v spoločnom rozhovore smerovať k tomu, aby ste sa dokázali pravdivo pozrieť na veci, ktoré sa vám v živote dejú. Verím, že odpovede sú v našom vnútri, len sa treba počúvať.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia (magisterské štúdium, 2015-2021)
  • Dlhodobý sebaskúsenostný výcvik PCA – Človekom-centrované poradenstvo a psychoterapia (2019-súčasnosť), Inštitút psychoterapie a socioterapie
  • Kurz systemický rozhovor
  • Kurz hranice v pomáhajúcich profesiách

Vyjadrenia

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*