Simona Lengyelová

Psychológii a oblasti zdravého životného štýlu som sa začala venovať ešte počas mojich študentských čias, hoci to v tom čase nebolo veľmi typické v našich zemepisných šírkach, no vďaka tomu sa už roky venujem duši a snažím sa pomáhať klientom nájsť ich vlastné riešenia problémov. Som psychoterapeutka a klinická psychologička. Sprevádzam ľudí pri hľadaní cesty počas ťažkých životných situácií, pri vzťahu k sebe samému a druhým či závislostiach a podobne. Mojim hlavným cieľom nie je priniesť riešenie problému, ale nasmerovať vás a pomôcť vám. Spolu s klientom sa pri tejto práci dotýkame mysle a srdca. Poďme spolu hľadať vašu cestu k sebe.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min
Párové: 45€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Simona poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+Náročné životné situáciePárové poradenstvoSexualitaSexuálne poruchyStrachÚzkosťVzťahyZávislosti

Prístup

Pri práci s klientom využívam rozne psychoanalytické techniky. Zameriavam sa na vytvorenie bezpečného prostredia, v ktorom klient môže voľne a bez predsudkov vyjadriť svoje myšlienky a emócie, čím napomáham na jeho ceste k zdravému životnému štylu.

Vzdelanie

  • UPJŠ Košice – PhDr. psychológia
  • Špecializácia z klinickej psychológie
  • Institut aplikované psychoanalýzy – skončený výcvik
  • Stáž na sexuologickom ústave v Prahe u PhDr. Slavomila Hubálka

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.