Simona Lengyelová

Od školských rokov som sa venovala psychológii a pri jej štúdiu sa stretla s psychoanalýzou, ktorej spôsob práce s klientom mi je veľmi prirodzený. Pri psychoanalýze sa klient dotýka mojej mysli a môjho srdca. Aj keď som už na dôchodku, chcela by som toto krásne stretnutie s psychoanalýzou ďalej dopriať aj svojim klientom. Naša spoločná práca prebieha v bezpečnom priestore psychoanalytického sessi, kde sa bez akéhokoľvek hodnotenia snažím v klientoch podnecovať zdravú sebadôveru a schopnosť nachádzať vlastné, funkčné riešenia svojich problémov.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min
Párové: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Simona poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+Náročné životné situáciePárové poradenstvoSexualitaSexuálne poruchyStrachÚzkosťVzťahyZávislosti

Prístup

Psychoanalytický prístup vychádza z práce Sigmunda Freuda, ktorý rozpracoval metódu katarzie, čiže uvoľnenia emočného napätia, a voľnej asociácie, teda popísania prúdu myšlienok klientom tak, ako mu bežia hlavou, bez žiadnej cenzúry. Spolu s klientom sa pustíme do skúmania týchto metód v psychoanalytickom sessi.

Vzdelanie

  • UPJŠ Košice – PhDr. psychológia
  • Špecializácia z klinickej psychológie
  • Institut aplikované psychoanalýzy – skončený výcvik
  • Stáž na sexuologickom ústave v Prahe u PhDr. Slavomila Hubálka

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.