Patrícia Hricáková

Myslím si, že cítiť sa v živote spokojne je nie len možné, ale aj dosiahnuteľné a reálne. Život nám prináša rôzne situácie, ktoré v nás vyvolávajú všakovaké reakcie a pocity. V psychologickej sfére pôsobím tretí rok a je mi cťou byť s klientmi/-kami na ceste, ktorá nie je vždy jednoduchá. Vo svojej praxi sa venujem rôznym témam a snažím sa podnecovať zmenu v oblastiach, ktoré klienti do bezpečného psychoterapeutického priestoru prinášajú. Aktuálne pracujem pod supervíziou v rámci psychoterapeutického výcviku v systemickej terapii. Okrem toho sa venujem aj osvetovej a edukačnej činnosti v psychológii týkajúcej sa predovšetkým tém ohľadom rodičovstva. Verím, že každé naše stretnutie bude pre vás užitočné a bude smerovať k dosahovaniu cieľov.

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Patrícia poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaEmočná stabilitaKariérne smerovanieLGBTQIA+ allyPrácaRelaxáciaTehotenstvo a popôrodné obdobieTraumaÚzkosťVzťahyZávislosti

Prístup

Za jeden zo základných stavebných kameňov pre úspešný psychoterapeutický proces považujem objavovanie zdrojov a možnosti ich využitia pre spokojný život klientov/-tiek. Prístup, ktorý vo svojej praxi využívam, je nielen rešpektujúci a užitočný, ale aj estetický vo svojej podstate rozhovoru medzi terapeutom a klientom – odborníkom na svoj život.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia (2014-2019)
  • Slovenská zdravotnícka univerzita – klinická psychológia (2020 – trvá)
  • Košický inštitút pre systemickú skúsenosť – psychoterapeutický výcvik (2021 – trvá)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.