Michaela Prochotská

V živote sa môžeme ocitnúť v situáciách, z ktorých máme pocit, že niet cesty von. Cítime sa nepohodlne, nespokojne, nešťastne, sme unavení a vyčerpaní. Dlhodobé pôsobenie nepríjemných emócií môže prerásť až do duševnej poruchy. Tak ako sa dokážeme postarať o svoje telo, je potrebné sa naučiť starať aj o svoje duševné zdravie. V poradenstve sa často stretávam so situáciou, že ľudia majú strach a obavy rozprávať o svojich emóciách, problémoch, cítia sa príliš „obnažení“. No v tej chvíli je potrebné byť k sebe úprimný, otvorený a urobiť aspoň ten malý krok k tomu, aby sa človek cítil lepšie.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min
Hypnoterapeutické: 50€ / 50 min
Intenzívne: 60€ / 80 min
Párové: 60€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

 

Osobné stretnutia prebiehajú v centre Salvus, Komárnická 11, 82103 Bratislava. Zvoňte na zvonček v pravom dolnom rohu, centrum je na 1. poschodí.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaHypnoterapiaKrízová intervenciaPárové poradenstvoStresÚzkosťVzťahyZávislosti

Prístup

V rámci poskytovania psychologického poradenstva ponúka bezpečné a dikrétne prostredie, individuálny prístup. Nie je dôležité ako dlho to bude trvať, dôležité je nejako začať.

Vzdelanie

  • Ukončený II.stupeň VŠ – odbor psychológia
  • Slovenská zdravotnícka univerzita – Špecializácia v klinickej psychológii

Vyjadrenia

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*