Matej Borovský

Som terapeut, hudobník a veriaci človek. Hudba a viera ma smerujú k tomu, že v živote sa dajú nájsť cesty z náročných situácií, že energia, ktorou človek disponuje sa dá pretaviť do niečoho, čo nás presahuje a že niekde v nás, alebo v našom okolí existuje nádej, že súčasné trápenia sa dajú zvládať. V terapii pristupujem k ľuďom z pozície nezaujatého pozorovateľa. Chcem spoznať človeka, čo sedí naproti mne a spolu s ním hľadať, kde je ten zdroj nádeje pre neho, kde sa v ňom skrýva tá tvorivá sila, ktorá mu pomôže preklenúť náročné obdobie.

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaOsobný rozvojPsychosomatikaStresÚzkosťZávislosti

Prístup

Môj prístup je vo svojej podstate na človeka zameraný. To znamená, že na to, aby sme sa v terapii vedeli posunúť ďalej, potrebujeme spolu vytvárať bezpečný a dôverný priestor. Potrebujeme prísť k porozumeniu toho, čo je pre človeka klienta dôležité a až potom smerovať k naplneniu jeho predstáv, čo by mohlo byť inak a aké sú k tomu cesty.

Vzdelanie

  • FSS Masarykovej univerzity v Brne – psychológia (2018-2022)
  • Výcvik integrace v psychoterapii – komplexný 5-ročný psychoterapeutický výcvik (od 2019), Integrace v psychoterapii, s.r.o spolu s Perspektivy psychoterapie, s.r.o
  • Kurz krízovej intervencie (Podané ruce – Brno) 2020
  • Kurz motivačných rozhovoroch (Coaching plus – Bratislava) 2022

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.