Matej Borovský

Som terapeut, hudobník a veriaci človek. Hudba a viera ma smerujú k tomu, že v živote sa dajú nájsť cesty z náročných situácií, že energia, ktorou človek disponuje sa dá pretaviť do niečoho, čo nás presahuje a že niekde v nás, alebo v našom okolí existuje nádej, že súčasné trápenia sa dajú zvládať. V terapii pristupujem k ľuďom z pozície nezaujatého pozorovateľa. Chcem spoznať človeka, čo sedí naproti mne a spolu s ním hľadať, kde je ten zdroj nádeje pre neho, kde sa v ňom skrýva tá tvorivá sila, ktorá mu pomôže preklenúť náročné obdobie.

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Fraňa Mojtu 1, 949 01 Nitra

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaLGBTQIA+ allyOsobný rozvojPsychosomatikaStresÚzkosťZávislosti

Prístup

Môj prístup je vo svojej podstate na človeka zameraný. To znamená, že na to, aby sme sa v terapii vedeli posunúť ďalej, potrebujeme spolu vytvárať bezpečný a dôverný priestor. Potrebujeme prísť k porozumeniu toho, čo je pre človeka klienta dôležité a až potom smerovať k naplneniu jeho predstáv, čo by mohlo byť inak a aké sú k tomu cesty.

Vzdelanie

  • FSS Masarykovej univerzity v Brne – psychológia (2018-2022)
  • Výcvik integrace v psychoterapii – komplexný 5-ročný psychoterapeutický výcvik (od 2019), Integrace v psychoterapii, s.r.o spolu s Perspektivy psychoterapie, s.r.o
  • Kurz krízovej intervencie (Podané ruce – Brno) 2020
  • Kurz motivačných rozhovoroch (Coaching plus – Bratislava) 2022

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*