Foto

Lucia Pružinská

Témy

MarginalizáciaNáročné životné situácieOsobnostný rozvojSebapoznanieStigma

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min

Adresa

Lucia poskytuje sedenia len online.

O Lucii

Terapeutickú prácu vnímam ako dobrodružnú výpravu za jedinečným ľudským potenciálom, často tŕnistú, ale aj plnú objavov a dojatia. Osobnou skúsenosťou ale aj tvrdými dátami som presvedčená, že každý z nás je schopný sám riadiť svoj život smerom k väčšiemu naplneniu, niekedy len potrebujeme takpovediac „postrčiť’. V mojej práci s klientmi sa snažím o vytvorenie bezpečného priestoru bez hodnotenia, ktorý podnecuje rast zdravej sebadôvery a schopnosť nachádzať vlastné funkčné riešenia svojich problémov. Inšpiruje ma tiež koncept mindfulness – snaha o vedomejší život v prítomnosti. Ja ho v súčasnosti hľadám, občas strácam a znova nachádzam na trekoch, brázdenim po svete, pri „doskovkách“ s priateľmi, či bláznením sa s 2-ročnou neterkou…

Prístup

Prístup PCA vychádza z hlbokej úcty voči jednotlivcovi, jeho osobitosti a vlastným rozhodnutiam. Moje terapeutické „intervencie” vznikajú vždy v živom dialógu s klientom a vychádzajú z jeho aktuálnych potrieb. Môžeme spolu analyticky „zrovnávať myšlienky”, trénovať reakcie v obávaných situáciách, ale aj ticho načúvať tým najjemnejším vnútorným poryvom.

Vzdelanie

  • Magister v odbore psychológia, FiF UK, Bratislava
  • Výcvikový program Poradenstvo a psychoterapia zameraná na klienta, Český institut PCA, Brno
  • Osvedčenie – odborná príprava mediátora, Gavalieri, Piešťany
  • Kurz Motivačné rozhovory, Jan Soukup, Trenčín

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na "Rezervuj" budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.