Katarína Lázár

Niekedy sa zdá, akoby nás situácie v okolitom svete ovplyvňovali a my sme stratili akúkoľvek možnosť reakcie a voľby. Bezmocnosť, ktorá nás dusí nám neodovolí vidieť našu silu, nechce nás pustiť zo svojho zovretia. Máme pocit, akoby sme stratili z dohľadu cestu, po ktorej sme kedysi kráčali za šťastím. Klientom sa snažím vytvárať bezpečný, rešpektujúci priestor, v ktorom spolu znovuobjavujeme jeho schopnosti voliť si svoje reakcie na okolitý svet, okdrývame spoločne možnosti, ktoré môžu byť pre klienta hnacou silou k tomu, aby nasmeroval svoj život želateľným smerom.

Cenník sedení

Individuálne: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Katarína poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

Náročné životné situácieSebarozvojVyhorenie

Prístup

Nesnažím sa byť expertom na život mojich klientov. Klienti sú sami expertmi na svoje životy. V spoločných rozhovoroch hľadáme vnútorné zdroje klienta, jeho silu a možnosti, ktoré mu pomôžu žiť naplnenejší život, oslobodiť sa od toho, čím žiť nechce a posunúť sa k životu, po akom túži.

Vzdelanie

  • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave (2012 – 2015)
  • Univerzita Komenského v Bratislave – psychológia (2015 – 2017)
  • výcvik Life coaching (2018 – 2019)
  • vzdelávanie – felinoterapia (2/2021 – akt.)
  • Košický inštitút pre systemickú skúsenosť – psychoterapeutický výcvik (5/2021 – akt.)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.