Karolína Pleško

Tým, že si pozeráte túto stránku, ste zvládli prvý a najdôležitejší krok – vyhľadanie pomoci. Toto je vaša správna cesta k riešeniu vašich ťažkostí. Ďalším krokom je vyber spravneho človeka, ktorý vas bude sprevádzať touto cestou. Ako vam s tym možem pomocť ja? Vyštudovala som psychológiu na Slovensku, som zaradená v špecializácii klinickej psychológie, a momentálne som frekventantkou v psychodynamickom výcviku. Mám skúsenosti v praxi so závislosťami, úzkosťou, depresiou a adaptáciou na zmeny. Taktiež vám rada pomôžem s ťažkosťami vo vzťahoch, sebahodnotení a v akejkoľvek inej životnej situácii.

Cenník sedení

Individuálne: 37€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Karolína poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

LGBTQIA+ allyStresVyhorenieVzťahyŽivotné zmeny

Prístup

Čo sa týka môjho terapeutického prístupu, snažím sa nájsť ten najvhodnejší pre Vás, podľa toho kto ste, ako sa cítite a čo práve potrebujete. Vytvoríme bezpečné prostredie, kde možete hovorit o čomkoľvek bez hodnotenia a kritiky. Nie som učiteľ, ktorý Vám bude zádavať úlohy, rozoberieme Vaše pocity, nájdeme príčinu a aj cestu von.

Vzdelanie

  • Magisterský titul v odbore psychológia – Paneurópska vysoká škola v Bratislave (2012-2017)
  • Frekventantka špecializácie v klinickej psychológii – Univerzita Komenského v Bratislave (2021-trvá)
  • Frekventantka výcviku v psychodynamickej psychoterapii – sebaskúsenostná časť, Brnenský inštitút v psychoterapii (2021-trvá)

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.