Jozef Baran

Pracujem ako klinický psychológ vo FNsP J.A.Reimana v Prešove. V roku 2021 som ukončil dlhodobý psychoterapeutický výcvik v Geštalt terapii. V praxi som 9 rokov. Rád spoznávam ľudí, svet, život a teší ma, keď podobný záujem môžem vzbudiť u svojich klientov, ktorým by som okrem toho rád sprostredkoval skúsenosť, že stojí zato byť vnútorne slobodný a nebáť sa, mať odvahu poznať samého seba bez ohľadu nato, aký náklad nesieme.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Kamenná 9, 080 01 Prešov

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

ADHDDepresiaKrízaKrízová intervenciaPartnerské vzťahyPsychosomatikaRelaxácia a mindfulnessSebadôveraSebasúcitStigmaStrachTraumaZvládanie životných situácií

Prístup

Geštalt terapia je humanisticko-existenciálny smer, ktorý učí klientov, aby si viac uvedomovali, čo robia, ako to robia a ako to môžu zmeniť tým, že sa akceptujú a začnú si uvedomovať svoju hodnotu. Zameriava sa skôr nato, čo je, než čo bolo.

Vzdelanie

  • Prešovská univerzita v Prešove, Filozofická fakulta
  • SZU Bratislava
  • 4-ročný psychoterapeutický výcvik v Geštalt terapii – Inštitút dialóg

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.