Jana Štimová

Od ukončenia štúdia pracujem na akútnych oddeleniach psychiatrickej nemocnice. Mnohí z ľudí, ktorých tu stretávam nemuseli byť hospitalizovaní, ak by sa im včas podarilo nájsť pomoc, ktorú potrebovali. Preto som rada, že vznikla takáto platforma a chcem ju podporiť aj svojim dielikom. Pracujem na báze gestalt terapie ale pri práci s klientom využívam aj postupy iných psychoterapeutických smerov, ak sú pre klienta užitočnejšie. Dokážem svojim klientom poskytnúť podporu a porozumenie v oblastiach, ktoré ich ťažia. Terapiu vnímam ako vzájomnú spoluprácu, počas ktorej sledujeme klientove potreby a spoločne hľadáme cestu ako ich naplniť.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Psychiatrická nemocnica Hronovce, Dr. J. Zelenyáka 562/65, 935 61 Hronovce

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaDiagnostikaKlinická psychológiaNáročné životné situácieStresÚzkosť

Prístup

Gestalt terapia je o práci s aktuálnymi potrebami klienta, ako s nimi narába, prečo sa mu nedarí dosiahnuť pocit spokojnosti. Hľadáme zdroje podpory a pracujeme na lepšom pochopení samých seba- ako naše prežívanie a zvyky narúšajú uspokojovanie našich potrieb a kontakt s okolím. S porozumením získavame väčšiu slobodu a kontrolu

Vzdelanie

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.