Gabriela Veselovská

Na život samotný sa nedokážeme vopred pripraviť. Preto mnohé životné situácie vnímame ako problémy, ktoré sa nám z nejakého dôvodu dejú. Niektoré krízy v živote zvládame bez závahania ale niektoré môžu znamenať veľkú prekážku, ktorá nám stojí v ceste za spokojným životom. Pod náporom samotnej náročnej situácie je niekedy náročné nájsť cestu von. Poskytujem oporu v spleti udalostí, ktoré sa nám dejú a trápia nás a sprevádzanie, ktoré môže pomôcť pochopiť a zvládnuť toto obdobie. „Dôležitou vecou problému nie je jeho riešenie, ale sila, ktorú získavame pri hľadaní riešenia“. (Seneca). V kontakte s klientom vytváram bezpečné prostredie. Pristupujem ku klientom s úctou a otvorenosťou, so snahou spoločne nájsť a obnoviť funkčné spôsoby zvládania životných situácii. Okrem samotnej psychológie a psychoterapie sa venujem aj aktuálne veľmi dôležitému prepojeniu psychológie a životného prostredia,  nakoľko súčasné globálne pomery nastoľujú aj otázky klimatickej úzkosti apod.

Cenník sedení

Individuálne sedenie: 30€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Gabriela poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

DepresiaKlimatická úzkosťKvalita spánkuLGBTQIA+ allyOsobný rozvojPsychosomatikaÚzkosťVyhorenie

Prístup

Vo svojej práci poskytujem podporu v prežívaní náročných životných situácií, poskytujem iný pohľad a spoločne s klientom odhaľujeme jeho potenciál, ktorý môže v živote naplniť. V samotnom procese sa venujem témam, ktoré prináša klient, a ktoré sú preňho v tom čase dôležité. Orientujem pozornosť viac na riešenia ako na samotný problém.

Vzdelanie

  • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave – psychológia
  • Univerzita Komenského v Bratislave – v atestácii z klinickej psychológie (od 01.10.2021)
  • Košický inštitút pre systemickú skúsenosť – v psychoterapeutickom výcviku (od 30.05.2021)

Tvoj vybraný odborník momentálne neprijíma nových klientov...

Ak si stály klient, prihlás sa do svojho účtu na rezervovanie sedenia. 

Ak nie si stály klient, nechaj nám svoj email a ozveme sa ti, keď tvoj vybraný psychológ začne opäť prijímať nových klientov. Určite si však môžeš vybrať z iných dostupných psychológov!

Email*
O aký typ sedenia máš záujem?*