Erika Chudá

Ľudskú psychiku vnímam ako hybnú a dynamickú silu človeka, ktorá dotvára jeho celostný obraz. Mám 5 ročnú prax v oblasti psychológie, začínala som ešte ako študentka, dnes pracujem pod supervíziou klinického psychológa a psychoterapeuta. V praxi sa najčastejšie zaoberám rôznymi typmi problémov, predovšetkým úzkostnými, stresom vyvolanými stavmi, či depresívnym prežívaním.

Cenník sedení

Individuálne: 40€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa

Témy

DepresiaDetské poradenstvoPsychosomatikaStresÚzkosťVýchova a vzdelávanie detí

Prístup

Erika poskytuje psychologické poradenstvo a je vo výcviku metódy Kognitívno-behaviorálnej terapie. S klientom spoločne analyzujeme problém a následne využívame praktické metódy zamerané na redukciu či odstránenie problematického stavu. V prípade problémov spôsobených nadmerným stresom využívam metódu biofeedbacku a neurofeedbacku, v ktorej pomocou spätnej väzby prístroja a počítača vedieme k nácviku zvládania prežívaného stavu.

Vzdelanie

  • Trnavská Univerzita v Trnave – psychológia
  • ABC inštitút – Výcvik v psychoterapeutickej metóde Neurofeedback a Biofeeback

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.