Daniela Jančušková

Každý chce žiť spokojný a kvalitný život. Mnoho z nás má obavy či predsudky voči veciam, ktoré sme doposiaľ neokúsili na vlastnej koži. Tam môže patriť aj terapia. Niekedy nie sme pripravení hovoriť o určitých oblastiach nášho života. Čakáme na tú správnu chvíľu alebo, naopak, neveríme, že by sa v našom živote mohlo niečo zmeniť. Mať možnosť ovplyvňovať váš život a pomaly ho dotvárať k vašej spokojnosti dáva mojej práci skutočný zmysel. Pri práci školskej psychologičky na strednej škole sprevádzam tiež tínedžerov nielen pri hľadaní ich vlastnej identity. „Našiel som význam svojho života tým, že som pomáhal druhým nájsť význam pre ich život.“ (V.E.Frankl)

Cenník sedení

Individuálne: 35€ / 50 min

Skúsenosti

Adresa​

Daniela poskytuje sedenia len online.

Osobné stretnutia prebiehajú len v režime OTP.

Témy

ADHDBody imageDospievanieKrízaPráca alebo štúdiumSebahodnotaSebapoznanieStrata zmyslu životaStresTínedžerský vekTrémaÚzkosťVyhorenieVzťahyŽivotné zmenyZvládanie životných situácií

Prístup

Za najdôležitejší faktor v terapii považujem porozumenie. Bezpodmienečné prijatie klienta a skutočné porozumenie jeho životnej situácii vytvára jedinečný zážitok. Úspešnosť terapie závisí od oboch zúčastnených. Psychológ s klientom by si mali ľudsky vyhovovať. V závislosti od situácie využívam aj prvky kognitívno-behaviorálnej terapie.

Vzdelanie

  • magisterské štúdium v odbore psychológia, FF UPJŠ v KE, 2009-2014
  • 4-ročný psychoterapeutický výcvik v KBT, zač. v r. 2022

Vyjadrenia

Rezervovať sedenie

Po kliknutí na “Rezervuj” budeš presmerovaný na platobnú bránu, kde vieš zaplatiť za vybrané sedenie. Pokiaľ si chceš objednať viac sedení naraz, vráť sa späť na túto stránku a vyber si ďalší termín, zaplatiť ich môžeš naraz.