Profile picture of Natália Macková

Natália Macková

Rezervovať sedenie

40€ za 50 min

Témy

  • Psychosomatika

  • Vnútorné konflikty

  • Strach

  • Úzkosť

  • Sexuálne poruchy

  • Psychopatologické poruchy

O Natálii

Nie je ľahké hovoriť o tom, čo nás naozaj trápi. Je k tomu potrebná dôvera a odvaha spraviť prvý krok. Natália vám pomôže nazrieť stránky osobnosti, ktoré nám nie sú prístupné priamo. Voľný tok slov, obrazov, myšlienok, snov, opakujúcich sa vzťahových vzorcov, či situácií, pomáha pochopiť vnútorný svet klienta. Cieľom je uvedomiť si všetko, čo nie je vedomé. Byť schopný vyjadriť slovami, všetky svoje pocity, myšlienky, fantázie. Je to cesta do sveta človeka, ktorá pripomína cestu do sveta tieňov, kde hľadáme stratenú časť duše. Snažíme sa spoločne o to, aby sme naše bolestivé emócie vytiahli z tieňa na svetlo, takže ich vplyv slabne a ustáva. Niektoré tieto uvedomenia sú šokujúce. Pravda o sebe je však nevyhnutná pre rozvoj osobnosti a slobody.

Prístup

Sedenia prebiehajú formou konverzačnej psychoterapie. Natália dáva klientom priestor čo najpodrobnejšie rozprávať o svojom živote. Nahliadnutím do klientovho sveta a zvedomením si rôznych aspektov a toho čo sa okolo nás deje, môžeme začať náš život meniť. S dôverou, ktorá je základom terapeutického procesu.

Vzdelanie

Slovenská zdravotnícka Univerzita – psychológia
Klinická špecializácia - v atestácii
Inštitút aplikovanej psychoanalýzy Praha IAPSA - 5 ročná skúsenosť, v supervízii
Prebiehajúce vzdelávanie v neuropsycholoógii, Praha

Čo čakať od prvého sedenia?

Prvé sedenie slúži na objasnenie problému, vytvorenie cieľov terapie a konverzáciu o priebehu poradenstva. Je to aj skvelý prvý krok ku nezáväznému spoznaniu terapeuta/tky.

Väčšina sedení momentálne prebieha online ale je to na tebe sa rozhodnúť. Ak si vyberieš online možnosť, je to veľmi jednoduché: ksebe ti zašle pozvánku do kalendára s linkom na Google Hangouts. Jediné čo potrebuješ je súkromný priestor a uvoľniť sa.

Konzultácia je možná aj v nemeckom jazyku.

Cenník za sedenie:

  • Individuálne:40€/ 50 minút vrátane DPH

Aj keď väčšina terapií prebieha online, môžeš sa rozhodnúť navštíviť Natáliu aj osobne na:

Komárnická 16955/11, 821 03 Bratislava

Rezervovať sedenie