Profile picture of Andrea Hrašková

Andrea Hrašková

Rezervovať sedenie

40€ za 60 min

Témy

  • Úzkosť

  • Neuropsychológia

  • Osobnostný potenciál

  • Zmena nálady

  • Diagnostika

  • Psychická záťaž

  • Pozitívna psychológia

O Andrei

„Už len tým, že lepšie porozumieme sami sebe, môžeme vo svojom živote veľa zlepšiť.“ Rozumiem modernému štýlu súčasného života, kedy sú na nás kladené čoraz vyššie nároky a zvyšuje sa tlak na náš výkon a výsledky, čo môže spôsobiť zmenu nálady, únavu, úzkostné prežívanie,... Zameriavam sa na pozitívne stránky osobnosti a na odhalenie potenciálu, ktorý je mnohokrát v ľuďoch skrytý. Spoločne odhalíme Vaše pozitívne vlastnosti a schopnosti, ktoré môžete aktívne využiť v bežnom živote. Pomôžem Vám zorientovať sa v ňom a spolu nájdeme cestu k efektívnemu fungovaniu v živote, či k zmierneniu negatívneho prežívania, napr. úzkosti, depresívneho ladenia, nespokojnosti, neistoty,... Spolu budeme pracovať na tom, aby sme docielili Vašu čo najväčšiu spokojnosť s využitím Vášho osobného potenciálu pre ľahšie zvládanie rôznych životných situácii.

Prístup

Využívam metódy neuropsychológie, schématerapie a nového prístupu pozitívnej psychológie, ktorá skúma oblasti života človeka, ktoré zvyšujú prežívanie šťastia a spokojnosti. Prijímam klienta presne takého, aký je. Pomocou metód neuropsychológie sa zameriavam na vzťah medzi jednotlivými funkciami častí mozgu, ktorých činnosť súvisí s našim každodenným správaním a vnímaním.

Vzdelanie

Univerzita Komenského v Bratislave - psychológia
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave, Lekárska fakulta - v atestácii z klinickej psychológie
Klinická Neuropsychológia - Institut postgraduálního vzdělávaní ve zdravotnictví v Prahe (2020-súčasnosť)
Slovenský inštitút schématerapie (2020-súčasnosť)

Čo čakať od prvého sedenia?

Prvé sedenie slúži na objasnenie problému, vytvorenie cieľov terapie a konverzáciu o priebehu poradenstva. Je to aj skvelý prvý krok ku nezáväznému spoznaniu terapeuta/tky.

Väčšina sedení momentálne prebieha online ale je to na tebe sa rozhodnúť. Ak si vyberieš online možnosť, je to veľmi jednoduché: ksebe ti zašle pozvánku do kalendára s linkom na Google Hangouts. Jediné čo potrebuješ je súkromný priestor a uvoľniť sa.

Cenník za sedenie:

  • Individuálne:40€/ 60 minút vrátane DPH

Aj keď väčšina terapií prebieha online, môžeš sa rozhodnúť navštíviť Andreu aj osobne na:

Komárnická 16955/11, 821 03 Bratislava

Rezervovať sedenie